top fight logo export web
300fed714c825ddf22f15338927217819669d6d4

Al Iaquinta: I kdyby byla trilogie, tak mu to nepomůže. Kevin Lee mě nikdy nedá

Poměrně hořkou tečku za kariérou Kevina Leeho zanechal jeho dvojnásobný přemožitel Al Iaquinta. Newyorský ranař svého soka dvakrát přemohl a jeho slovům, že se stále může stát šampionem, se prakticky už jenom vysmál. 

„Je to skvělý zápasník a respektuji vše, co v tomto světě už dokázal, ale řeknu vám jedno – když neporazí nikdy mě, tak jak by se mohl stát šampionem?“ ptal se jedenatřicetiletý zápasník. 

Vše je přitom podmíněno jednou prostou věcí. „Jen ho někdy sledujte. I v duelu se mnou byl strašně čitelný. On tam prostě jenom stojí a plouží se. Dokonce i víte, kdy se vám pokusí udeřit,“ prozradil, že někdo jako on by si rozhodně neměl tolik vyskakovat, pokud to nepotvrdí i na bojišti. 

Lee se momentálně nachází v lehkém psychickém rozpoložení. Prohrál v zápase, do kterého už nastupoval jako vítěz, a teď navíc zápolí i s několika bojovými fanoušky, které začal nazývat rasisty (článek si můžete přečíst ZDE). 

„I když si nemyslím, že ke třetímu zápasu mezi námi už dojde, tak musím dodat, že by na tom stejně nezáleželo. Lee mě nikdy neporazí. Můžeme se utkat třeba třikrát, čtyřikrát i pětkrát, ale on nade mnou nikdy nevyzraje,“ dodal tomu pěkně hořkou tečku na závěr.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!