top fight logo export web
9794473f6c6e2f98402938d7e803600771d1011c

Al Iaquinta věnoval Leeovi až příliš respektu a ten toho neférově využil: Totálně ho znemožním

Jeden usiluje o možnost bojovat o titul, druhý svou mistrovskou výzvu letos v dubnu prohrál, ale přesto svému nadcházejícímu soupeři věnoval dostatek respektu. Kevin Lee pak kontroval možná až příliš silnou kritikou, kterou svého protivníka „znemožnil“ ještě před začátkem souboje. 

Éra UFC na Foxu již pomalu končí, neboť od nového roku se práva stěhují k ESPN, a proto je třeba si tuto pouť co nejvíce ještě naposledy užít. K vidění například bude 15. prosince reparát z roku 2013, kdy se Al Iaquinta s Kevinem Lee setkal poprvé, jenže toho času ještě druhý jmenovaný borec poměrně výrazným způsobem prohrál. Od té doby se toho ovšem hodně změnilo, Lee nabral zkušenosti, dostal se na jistou výherní vlnu a teď vyhlíží zápas, který by jej mohl dostat do postavení pro boje o titul. 

Al Iaquinta věnoval Leeovi až příliš respektu

Al Iaquinta se naposledy v kleci ocitl 7. dubna, když nahradil zraněného Maxe Hollowaye ve střetu o pás šampiona v lehké váze. Jeho soupeřem nebyl nikdo jiný než Khabib Nurmagomedov, který jej poměrně jasným způsobem utahal na body, díky čemuž si začal psát vlastní příběh. Ten si mimo jiné píše i náš americký zápasník, avšak chvíli před Vánoci jej bude chtít odstartovat novou kapitolou, jež začíná slovy: „Kevin Lee si zaslouží uznání za to, jakým směrem se posunul. Ten vývoj je opravdu vidět a v rámci jeho komplexnosti už teď vím, že mě nečeká lehký souboj.“

Al Iaquinta se naposledy v kleci ocitl 7. dubna

Tato slova respektu byla sice druhou stranou vyslyšena, ale ozvěna nebyla taková, jaká by se předpokládala. „Al v duelu s Khabibem ukázal několik nedostatků, na než už zanedlouho osobně poukážu. Jsem si jistý, že již brzo svět uvidí, že jsem na zcela odlišné úrovni, než jsou tyhle dvě trubky. Jakmile se ocitneme v kleci, totálně Iaquintu znemožním. Možná si o sobě myslí, jaký to je tvrdý chlápek, ale pak pozná mě, mnohem vyspělejšího fightera, než kterého viděl před pěti lety při vstupu do UFC, a pocítí, jaké to je být uspán,“ překvapil Kevin Lee. 

Zajímavost na závěr: „The Motown Phenom“ sice očekává, že svého soupeře uspí, avšak jeho statistika vyhraných zápasů je výrazně proti. Pouze dva ze svých sedmnácti protivníků, jimž v rámci MMA čelil, dokázal knokautovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!