top fight logo export web
0636a8804cb4645db84259b8e0a6ba088c78b005

Al Iaquinta vrací úder McGregorovi: Hned od prvního dne jsem věděl, že jsi odklepávač

Ještě předtím, než se nám na UFC 229 změřil své síly Khabib s Conorem, pustil se irský zápasník do posledního soupeře doposud neporaženého dagestánského orla. Podle jeho slov nebyl Al Iaquinta žádným přeborníkem, který měl dostat šanci bojovat o titul. Jak se ale později ukázalo, právě tento rodák z New Yorku udělal Nurmagomedovovi více problémů než sám McGregor. A to jeho příprava byla mnohem, mnohem kratší. 

Al Iaquinta vrací úder McGregorovi

Po této události, jež nemohla zůstat bez povšimnutí, Iaquinta veřejně přiznal, že podporuje svého přemožitele, aby ukázal Conorovi, zač je tomu loket. Už v té době používal několik ostrých výrazů a všechny byly skloňovány s výrazy klepat nebo odklepávač. 

Když pak Khabib ovládl bitvu století, pro Ala to byla jako voda na jeho mlýn. Ihned začal vracet virtuální údery na adresu kdysi slavného Notoriouse, s nimiž nepřestává prakticky dodnes. „Hahahaha, hned od prvního dne jsem věděl, že jsi odklepávač,“ uvedl chvíli po zápase muž, jenž s The Eaglem i přes několik krvavých šrámů prohrál až na body. 

„Jen si to představ, rank 11, který by měl tolik času na přípravu jako ku*dička McGregor, haha,“ poukazuje na to, že do duelu s Khabibem šel až na poslední chvíli a kdyby měl k dispozici celou přípravu, mohl by se odhodlat k lepšímu výkonu. 

„Zas*aný irský chlapec, co zaútočil na autobus, kde seděla zcela nevinná žena, si to naprosto zasloužil. On i celý jeho tým,“ poukazoval na šarvátku, která následovala po zápase.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!