Top-Fight.cz - bojové sporty
José Aldo řekl, kdo s ním nechce bojovat v UFC

Aldo: Už jsem málem končil kariéru, ale Petr Yan ve mně znovu zažehl ten oheň

Každá prohra může být k něčemu dobrá. José Aldo se ve své kariéře spíše hledal a chyběl mu ten onen pověstný zápal. Jakmile ale prohrál s Petrem Yanem, tak v sobě paradoxně opět našel chuť k boji.

Brazilský bojovník a bývalý šampion pérové váhy pozměnil s příchodem pandemie koronaviru svůj životní styl. Do jeho života vstoupili lidé, které tak dlouho hledal a s nimiž ucítil naději probudit své staré já.

„Budu k vám zcela upřímný, už mě tento sport tak nenaplňoval a neměl jsem to daleko do důchodu. Pak jsem ale šel bojovat o titul s Petrem Yanem, a i když jsem prohrál, zmocnila se mě touha něco opět dokázat. Věděl jsem, že mohu být lepší, než jste mohli vidět,“ uveřejnil.

„Přidal jsem se k Navi Boxing a musím říct, že ti lidé tam ve mně probudili opět ten oheň. Tito lidé společně s porážkou od Petra Yana byli mým spouštěčem ke startu nové kapitoly mého života. Teď cítím, že se ze mě stává zcela nový člověk,“ těšilo jej.

„Opět se cítím jako kluk, každý den se učím nové věci, rozvíjím svůj bojový styl. Je to přesně ten impuls, který jsem potřeboval. Teď je mým cílem to promítnout ve skutečnost a znovu se prodrat k titulu,“ nastínil Aldo své plány, které bude moct začít realizovat už příští víkend, když se střetne s Robem Fontem.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Aldo: Už jsem málem končil kariéru, ale Petr Yan ve mně znovu zažehl ten oheň