top fight logo export web
1441f0f0c562d86b49d3f6c7f130628469f0cac2

Aleksandar Rakic o svém vysněném soupeři v polotěžké váze

Aleksandar Rakic jeví touhu stát se šampionem polotěžké váhy UFC. Za soupeře si pak přeje velice specifické jméno.

Osmadvacetiletý rakouský bojovník, jemuž aktuálně v žebříčku patří čtvrté místo, tedy jen jedna příčka nad českým borcem Jiřím Procházkou, vyhlíží takové zápasy, které pro něho mají smysl. A tím největším smyslem je prý boj o titul. Ačkoliv musí pochopit, že není sám, kdo o něj má zájem.

„Teď budu bojovat s Thiagem Santosem a když ho dám, tak doufám, že už nikdo nebude pochybovat o tom, že bych si ten titul nezasloužil,“ pronesl Rakic, jenž tak připomněl, že se s ním znovu uvidíme v kleci 6. března na turnaji UFC 259, kde mu bude soupeřem brazilský ranař s přezdívkou „Marreta“.

Jeho vysněným protivníkem je však někdo jiný. „Mým přáním je, abych se střetl s Israelem Adesanyou,“ řekl Rakic. „Pokud Izzy přemůže Jana (Blachowicze) a stane se šampionem polotěžké váhy, tak mi potom bude muset čelit. A určitě to pro něj nebude nic snadného,“ konstatoval přesvědčivě.

Aleksandar Rakic bojuje v UFC a zná nového soupeře

Co ovšem bude s takovým Gloverem Teixeirou, jenž se nese na vlně pěti výher? „Glover je top zápasník, ale UFC rozhoduje o tom, kdo bude bojovat o titul a co je pro ně lepší z té marketingové stránky,“ podotýkal Rakic, který nechtěl Teixeirovi upírat jeho zásluhy, ale svou šanci by přeci jen zařadil před tu jeho.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.