top fight logo export web
Aldo_Jose_Yan_Petr1

Alexander Volkanovski vysvětlil, proč je José Aldo nejlepší pérovou váhou všech dob

Co José Aldo ukončil MMA kariéru, mnoho bojovníků mu vzdalo hold. Včetně šampiona Alexandera Volkanovskiho, který Joseho považuje za nejlepší pérovou váhu všech dob.

V současné chvíli určitě není o čem. Volkanovski je nejlepším bojovníkem divize do 65,8 kilogramů. Z toho historického hlediska ale prý má pořád co dohánět, aby se dotáhl na legendárního Alda.

„Budu k vám upřímný. Pokud jsem někdy říkal, že jsem nejlepší, bylo to kvůli show. Zcela upřímně a reálně je historicky nejlepším bojovníkem pérové váhy stále José Aldo.

aldo font zapas
José Aldo

To, čeho během svých aktivních let dosáhl, je nenapodobitelné. A teď tu mluvím o tom počtu vítězství, obhajob, o té kvalitě v zápasech apod.,“ vypověděl Volkanovski na svém YouTube kanálu.

„Stále si pamatuju, jak jsem sledoval a hltal jeho zápasy. V kleci to byl naprostý dravec. Velmi rychlý, špatně čitelný, nepolapitelný. Takhle si ho pamatuju. Je to skutečný mistr ve svém oboru a zaslouží si to nejvyšší uznání.

Nebudu lhát, rovněž se chci stát z toho historického hlediska tím absolutně nejlepším, ale ještě mám co dotahovat. Počkáme si, až ukončím kariéru, co o mně budou lidé říkat. Prozatím je ovšem GOAT jen José Aldo,“ dodal Volkanovski, jenž se v UFC aktuálně nese na vlně dvanácti výher. Absolutní rekord je šestnáct výher v řadě a stanovil jej Anderson Silva.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!