Top-Fight.cz - bojové sporty
Alistair Overeem ufc novinky

Alistair Overeem ohlásil velkou novinu. S kariérou se ještě neloučí, ale v MMA ho také neuvidíme

Nizozemská legenda nehodlá ani ve svých jedenačtyřiceti letech končit se svou bojovou kariérou.

Známý Demolition Man, který posledních deset let působil pod taktovkou UFC, se rozhodl podepsat smlouvu s kickboxerskou organizací Glory, v níž dá zavzpomínat na své začátky.

„Jsme extrémně šťastni, že se nám podařilo získat takto velkou posilu,“ zní v prohlášení organizace. „Alistair je jednou z nejvýraznějších postav celé historie těžké váhy. Fanoušci se dozajista mají na co těšit.“

Overeem se ještě na sklonku kariéry pokoušel o titul v UFC. Jeho poslední jízda mu však nevyšla v momentě, kdy na TKO prohrál s Alexanderem Volkovem. Po této prohře s ním UFC rozvázalo smlouvu.

„Nebylo to snadné rozhodnutí, ale museli jsme učinit čistku,“ sdělil tehdy Dana White, který tyto plány o hromadném propouštění sliboval již na konci minulého roku. UFC propouštělo hlavně „drahé“ veterány, jimž dávalo vysoké platy, ale jejich výkony už nesplňovaly vysoké požadavky společnosti.

„Co bylo, to bylo. Svůj sen (v UFC) jsem si nesplnil, ale teď jsem připravený jít dál!“ řekl stručně sám Overeem, jenž se těší na novou etapu své kariéry.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Alistair Overeem ohlásil velkou novinu. S kariérou se ještě neloučí, ale v MMA ho také neuvidíme