top fight logo export web
Aljamain Sterling nechce odvetu v UFC

White mi drze plivnul do tváře a vůbec se za to nestyděl, obořil se do hlavy UFC šampion Sterling

Aljamain Sterling vůbec nebyl spokojený s Danou Whitem, který na tiskové konferenci turnaje UFC 273 „nevhodně“ volil svá slova.

Protože jsme na téže turnaji viděli zápas mezi Sterlingem a Yanem, došlo v této souvislosti i k hodnocení předvedeného výkonu bodových rozhodčích, kteří své hlasy dali úřadujícímu šampionovi Sterlingovi – minimálně tedy dva ze tří pro něj hlasovali.

Zmíněný verdikt se ovšem nelíbil dobré polovině lidí v sále, přičemž jednou z nich byl i velký šéf Dana White. A ten svou frustraci na tiskové konferenci dal jasně najevo.

„Upřímně si myslím, že rozhodčí tenhle zápas naprosto podělali. Petr Yan je jeden z nejtvrdších týpků v celé bantamové divizi a podle mě vyhrál 3:2 na body,“ zaznělo z úst velkolepého šéfa největší MMA organizace.

Není se tedy čemu divit, že tento proslov úřadujícího šampiona, který si po souboji mohl konečně pořádně odfrknout, velmi pobouřil. Vlastní šéf znehodnotil jeho výkon.

Aljamain Sterling Petr Yan 2

Sterling a White se nepohodli

„Je to pro mě plivnutí i facka do tváře v jednom. Nevím proč, ale Dana o mně vždy mluví s touto neúctou a nikdy se za to nestydí. Takhle se on prostě chová,“ poznamenával emočně opařený Sterling.

„Podle mě vkládal do Yana až příliš velké naděje, chtěl ho vidět vyhrát, jenže já mu ty plány překazil, a proto je teď na mě naštvaný. To je očividné,“ postěžoval si prostřednictvím serveru BJPenn.com.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.