top fight logo export web
fe4b2e718f4b1c9d2aef4a1dcdb0f28f198d3b11

Amanda Nunes: Odveta není potřeba, Cyborg ví, že by znovu prohrála

Ve velmi zapeklité situaci se ocitla bývalá šampionka pérové váhy UFC Cristiane „Cris Cyborg“ Justino. Brazilská zápasnice se i přes naléhání nedočkala odvety s Amandou Nunes, která teď navíc tvrdí, že k tomu duelu nemusí ani dojít, protože ví, že by znovu vyhrála.

„Cyborg byla nejvíce nebezpečná zápasnice v divizi a se mnou nic nepředvedla. Je logické, že se to snaží napravit, ale jsem si jistá, že ví, že odveta nic nevyřeší. Justino by znovu prohrála,“ pravila Amanda pro MMA Junkie.

Cris Cyborg nedávno prohlásila, že v UFC končí. Ve smlouvě má jen jeden platný zápas, z něhož se vybojuje a pak si počká, jaké další velké organizace o ni projeví zájem. „Chci jít tam, kde si mě budou dostatečně vážit,“ uvedla Justino.

Jako všude jinde, tak i zde má náš příběh svou zápletku. Všechny stopy nás „nečekaně“ vedou k Danu Whiteovi, jenž se snaží z nepříznivé situace vytěžit co nejvíce.

„White si přeje, abych podepsala novou smlouvu. Dokud nepodepíšu, nebude odveta. Tohle je krutá pravda,“ přiznávala Cyborg. „Já jsem ale svobodný člověk a budu si podepisovat, co chci a kdy chci,“ dodávala.

Cyborg (20-2-0) se nesla na vlně dvaceti výher, než ji Amanda v prvním kole knokautovala. Svůj poslední zápas pod značkou UFC svede 27. července. Soupeřkou jí bude Felicia Spencer (7-0-0).

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!