top fight logo export web
9b74707bb8767aecc4037a2dc10aa1228ff9cfe5

Andrei Arlovski: Pitbull zpět v kleci na poslední akci roku 2018

UFC 232, které se koná v T-Mobile Aréně v Las Vegas 29. prosince, bude svědkem dalšího zápasu běloruské legendy Andreie Arlovskiho. Bude to již čtvrtý letošní zápas. 

Nejprve porazil na body Stefana Struve, ale potom dvakrát padl stejným způsobem. Nejdříve nestačil na Tai Tuiavasu a potom na Shamila Abdurakhimova.

UFC 232 se koná v T-Mobile Aréně v Las Vegas 29. prosince

Na druhou stranu oktagonu se postaví zástupce American Top Teamu Walt Harris. Ten má momentálně v UFC negativní bilanci v podobě čtyř výher a šesti porážek. V posledním zápase ale zvládl porazit Daniela Spitze a výhra nad momentální třináctkou těžké váhy Arlovskim by mu hodně pomohla.

Uvidíme, zda se tento zápas vejde na hlavní kartu, kde se můžeme těšit na odvetu Alexander Gustafsson proti Jonu Jonesovi nebo souboj šampionek Amanda Nunes proti Cris Cyborg.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.