top fight logo export web
kamaru usman ufc top

Ani GSP v top formě by neporazil Usmana, on je nejlepší veltr všech dob, nepochybuje Burns

V UFC doposud neporažený borec Kamaru Usman je dle slov svého týmového kolegy naprosto nejlepším veltrem všech dob.

Většina lidí se snaží zaměřovat na přítomnost, a proto se zapomíná, co dokázala generace před námi. Kdysi lidé nepochybovali o tom, že je nejlepší velterovou vahou Georges St.Pierre, dnes se ovšem na jeho dominanci a úspěchy už zapomnělo a jeho místo nově zaujal Kamaru Usman.

„Žijeme v době, kdy se prostě nedá přehlížet to, co Kamaru dělá. Dennodenně nám dokazuje, že je naprosto jinde, je to nejlepší veltr celé historie, je to naprostý GOAT, dokonce i lepší než St.Pierre,“ nepochybuje Gilbert Burns, šampionův bývalý soupeř, ale především blízký přítel a kolega z tréninku.

„St.Pierre nikdy nad nikým nedominoval tak jako Kamaru. Žádné jeho výhry nebyly tak přesvědčivé. Kamaru vyhrává s větším přehledem, lepší kontrolou, navíc v UFC nikdy neprohrál. Tady podle mě žádná diskuze o tom, kdo je skutečný GOAT, nemůže být pochyb. Ani GSP v tom formě by neporazil Usmana,“ dodával Burns.

Ze slov brazilského bojovníka je pochopitelně cítit náklonnost ke svému nigerijskému parťákovi. Dle statistik sice GSP dvakrát v UFC prohrál, zato ale ve více soubojích inkasoval podstatně méně úderů jak Usman. K tomu všemu čelil vícero bývalým šampionům a celkový vítězný rekord jeho soupeřů byl také vyšší.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.