Sleduj nás

Ani jeho vlastní máma ho nemá ráda! pustil se Askren do Covingtona. Proto mu chci namlátit, hlásí

Ani jeho vlastní máma ho nemá ráda! pustil se Askren do Covingtona. Proto mu chci namlátit, hlásí

Ben Askren si již užívá život pod svým novým chlebodárcem, a tak se při svém vstupu do řad UFC rozvášnil natolik, že urazil již téměř všechny, co se nachází zejména v jeho váhové divizi. Speciální pozornost pak věnoval Colbymu Covingtonovi. 

Přezdívku „Funky“, kterou v tomto bojovém světě používá, si jistě nevybral náhodou. Ne každý ovšem umí přijmout jeho typ humoru… pokud se to tedy v jistých mezích za humor dá ještě považovat. 

„Chci bojovat s Colbym,“ nerozpakoval se ve svém videu na instagramu. „Každý chce bojovat s Colbym, nikdo ho totiž nemá rád,“ pošťuchoval bývalý šampion z ONE Championship. 

Ben Askren si již užívá život pod svým novým chlebodárcem

„A tím nemám rád nemyslím ten falešný internetový svět, nýbrž ten skutečný. Nemá v něm žádné přátele, a dokonce si ani nejsem jistý, jestli ho má jeho vlastní matka ráda,“ pokračoval.


„Jak říkám, nikdo ho nemá rád, ani já ne. Proto ho chci zmlátit,“ snažil se mu během onoho videopřenosu dostat pod kůži. 

Pak to podpořil i „náhodným“ kolemjdoucím v pozadí. „Hej ty,“ volal na něho, „taky nemáš rád Colbyho? „Covingtona?“ ptal se chodec. „Ano, jeho,“ potvrzoval Askren. „Ne, nemám, je to strašný ko*ot,“ odvětil kolemjdoucí.


Další články

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Skrýval se za oponou chystaného historického galavečera v Bílém domě pečlivě utajovaný superzápas? „O to, jaké duely aktuálně domlouváme, se vůbec nestarejte,“ odsekl novinářům s kamennou tváří šéf UFC Dana White a následně smetl ze stolu veškeré divoké spekulace o tom, že se na trávníku amerického prezidenta měli původně poprat elitní šampioni Islam Machačev a Ilia Topuria.

Zklamání pro natěšené fanoušky. Vysněný superzápas světových šampionů se podle vedení definitivně rozplynul

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

Tuzemská scéna bojových sportů zadržuje dech v očekávání dalšího obrovského milníku. Jiří Procházka se za pět týdnů postaví do klece v prosluněném Miami, aby na velkolepém turnaji UFC 327 zabojoval o uvolněný titul polotěžké divize proti Carlosi Ulbergovi. Zápas o absolutního krále divize vypukne pro české diváky v brzkých ranních hodinách.

Novozélandský panter nemá rád tlak. Procházka slibuje tvrdý lov a zisk prestižního pásu

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára

„Tenhle chlap dokáže vypnout světla mrknutím oka,“ pronesl na adresu Ulberga uznávaný expert a potvrdil, že dubnová bitva na slunné Floridě nepřinese žádnou odpočinkovou podívanou. Český válečník Jiří Procházka má sice na dosah znovuzískání ztraceného trůnu, pročež se ale musí vypořádat s mimořádně inteligentním predátorem z opačného konce planety.

„Sejme ho v prvním kole!“ Domácí publikum hrubě podceňuje vražednou sílu Černého jaguára