top fight logo export web
5edeed3d5b188863d24bbabfb2f7702e985786d2

Ani jeho vlastní máma ho nemá ráda! pustil se Askren do Covingtona. Proto mu chci namlátit, hlásí

Ben Askren si již užívá život pod svým novým chlebodárcem, a tak se při svém vstupu do řad UFC rozvášnil natolik, že urazil již téměř všechny, co se nachází zejména v jeho váhové divizi. Speciální pozornost pak věnoval Colbymu Covingtonovi. 

Přezdívku „Funky“, kterou v tomto bojovém světě používá, si jistě nevybral náhodou. Ne každý ovšem umí přijmout jeho typ humoru… pokud se to tedy v jistých mezích za humor dá ještě považovat. 

„Chci bojovat s Colbym,“ nerozpakoval se ve svém videu na instagramu. „Každý chce bojovat s Colbym, nikdo ho totiž nemá rád,“ pošťuchoval bývalý šampion z ONE Championship. 

Ben Askren si již užívá život pod svým novým chlebodárcem

„A tím nemám rád nemyslím ten falešný internetový svět, nýbrž ten skutečný. Nemá v něm žádné přátele, a dokonce si ani nejsem jistý, jestli ho má jeho vlastní matka ráda,“ pokračoval.

„Jak říkám, nikdo ho nemá rád, ani já ne. Proto ho chci zmlátit,“ snažil se mu během onoho videopřenosu dostat pod kůži. 

Pak to podpořil i „náhodným“ kolemjdoucím v pozadí. „Hej ty,“ volal na něho, „taky nemáš rád Colbyho? „Covingtona?“ ptal se chodec. „Ano, jeho,“ potvrzoval Askren. „Ne, nemám, je to strašný ko*ot,“ odvětil kolemjdoucí.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!