top fight logo export web
5ce49a28f6192fce882996910db8b1f46a0fa1eb

Anthony Smith je překvapen, kolik lidí mu proti Bonesovi nevěří: Není nic, v čem by byl lepší než já

Všichni bookmakeři mají pro duel, který se bude konat 2. března na UFC 235, jasného favorita. Anthonyho Smitha sice čeká zasloužená bitva o pás šampiona, ale všechny papírové předpoklady nás odkazují na Jona Jonese.

Anthony „Lionheart“ Smith toužil po bitvě s jindy bezchybným „Bonesem“ už dlouhou dobu. Odjakživa totiž tvrdil, že zná recept, jak jej porazit, avšak nikdo jeho slova nebral vážně, protože se k jejich vzájemnému měření sil neschylovalo.

Anthony Smith je překvapen

Jakmile byl tedy tento souboj konečně uveden v platnost, vypsaly se kurzy a „experti“ ve studiu začali dělat svou práci, přičemž názory mnoha, téměř všech, se od sebe příliš nelišily. Asi každý by vsadil své peníze na aktuálního mistra polotěžké váhy.

„Řekl bych, že to je až zatraceně neuvěřitelný, kolik lidí se domnívá, že ze mě Jones vymlátí duši, a to ještě navíc v prvním kole. Nezdá se mi, že by jeho údery byly tvrdší než (Volkan) Oezdemirovy nebo (Hector) Lombardovy. Navíc ani není lepší wrestler než chlápci, s kterými jsem se utkal před ním, takže nevím, odkud se ten ‚hejt‘ bere,“ sdělil prostřednictvím MMA Junkie Smith.

„Koukám na jeho jiu-jitsu a ani v tom mě neohromil. Je možná komplexnější než většina borců, se kterými jsem bojoval, ale rozhodně není lepší v individuálních schopnostech. Mám-li navíc zhodnotit jeho duel s Gustafssonem, tak ani tam nemůžu říct, že jsem byl zrovna ohromen. Tak to je prostě je,“ uzavřel Lionheart, který nám pro 2. března slíbil překvapení.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!