top fight logo export web

Anthony Smith nabídl předpověď bitvy Covington vs. Masvidal

Anthony Smith má ve velmi vyhlížené bitvě, která se uskuteční 5. března, jasného favorita.

Colby Covington a Jorge Masvidal konečně dostanou příležitost, jak ukončit své dlouholeté osobní spory. A protože má tato válka ohromný potenciál, bude jí věnováno veškeré možné promo.

„Dana White má pravdu, tenhle boj může budit mnohem větší zájem jak mnohé titulové bitvy,“ přidával svůj názor elitní zápasník z polotěžké váhy Anthony „Lionheart“ Smith.

„Ani já si tuto válku nenechám ujít, ale abych byl upřímný, zase jí tak vyrovnanou nevidím. Líbí se mi ten ruch okolo, ale na druhou stranu zde neshledávám tolik způsobů, jak by Jorge mohl prohrát,“ uváděl.

„Tady jde o to, že Colby a Kamaru Usman jsou dva typologicky naprosto stejní bojovníci. A Usman dvakrát za sebou Jorgeho naprosto přejel, proto si myslím, že i Colby Jorgeho přejede,“ nabídl svůj úhel pohledu.

Anthony Smith má tedy v tomto případě jasno. Jinak to ale vidí takový Henry Cejudo, který se nechal slyšet, že by věřil spíše Masvidalovi, jenž je v tomto boji neprávem podceňován.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.