top fight logo export web
Magomed Ankalaev

Anthony Smith nabídl svůj názor na perspektivního Ankalaeva: Rozhodně to není žádný postrach divize!

Osm výher v divizi polotěžké váhy za sebou a čtvrtá příčka v oficiálním žebříčku. Přesto Ankalaeovými výkony takový Anthony Smith stále unesen není.

Magomed Ankalaev je mnohými považován za černého koně z divize do 93 kg, kde mimo jiné působí i český samuraj Jiří Procházka.

Předpokládá se ovšem, že i navzdory této skvostné vítězné sérii bude ruský borec potřebovat ještě aspoň jednu výhru, aby se přiblížil k těm titulovým příčkám. A kdoví, zdali si ji nebude muset připsat právě proti Anthonymu Smithovi. Tedy soupeři, jenž tohoto ruského bojovníka nyní zhodnotil.

„Často slýchám názory, že je Ankalaev strašákem divize. Že je někým, na koho bychom si zde měli dávat pozor, ale abych k vám byl upřímný, já na něm nevidím vůbec nic, z čeho bych měl mít obavy,“ reagoval bojovník s přezdívkou „Lví srdce“.

„Říkám to o něm už delší dobu. Je dobrý? To stoprocentně, jelikož nedělá příliš chyb a v jeho stylu není příliš mezer, ovšem zase nevyzařuje žádným faktorem, který by mě přesvědčil, že tohle je někdo výjimečný. Rozhodně to není žádný postrach nebo něco takového,“ řekl svůj názor v rozhovoru pro MMAFighting.

A jak to bude s jejich případným soubojem, o kterém se už nějaký čas mluví?

„Pokud mi UFC pošle smlouvu, půjdu do toho. Určitě se nikoho nebojím, nikdy jsem se nebál. Když přijde nabídka k boji, přijmu ji,“ oznámil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.