top fight logo export web
Smith Teixeira Prochazka

Anthony Smith pokračuje v útoku na Procházku: Nejhorší výkon života!

Nejprve ho nazval neplatným šampionem a nyní zpochybňuje i jeho kvality. Anthony Smith dělá vše, aby jednou mohl ochutnat ta pravá „béjépéčka“.

Jiří Procházka je novým šampionem polotěžké váhy UFC, ovšem uznání za to ze všech stran rozhodně nenese. Jeho potenciální vyzývatel Anthony „Lionheart“ Smith si v pořadu MMA Hour otevřel ústa a dal velmi silně najevo své znechucení.

Zápas Anthony Smith vs. Jiří Procházka?

„Podle mě Jirka v tom titulovém souboji předvedl nejhorší výkon života. A vlastně nejen on, oba borci ve stejnou chvíli prožívali nejhorší fight své kariéry,“ dal se Smith do konverzace.

„Vůbec poprvé vypadal Glover staře. Tohle nebyl ten Glover, kterému jsme čelili já nebo Thiago Santos. Vůbec nevím, s kým se to Procházka střetl, ale rozhodně ne s pravým Teixeirou, protože tento soupeř, kterému vzal pás, vůbec nebyl žádný šampion,“ naznačil, že Jirka titul získal snadno a nezaslouženě.

„V každém případě se oba bojovníci mohou stydět. Nepopírám, ten zápas přinesl několik skvělých okamžiků, které si fanoušci užili, ale oba bojovníci v něm podali ty absolutně nejhorší výkony,“ všiml si.

„Byla tam spousta chybných rozhodnutí, jako by se ani neřídili nějakým bojovým IQ. Ani jeden z nich nebojoval chytře. Procházka několikrát Gloverovi ukázal záda, ten toho mohl využít, ale neudělal to. Nevím, jestli jsem vůbec někdy viděl takhle špatného Glovera. Vůbec nechápu, co se s ním stalo,“ divil se.

„Než mě však někdo za mé vyjadřování začne nenávidět, uvědomte si, že nikoho nekritizuju. Jsem zápasník, ale jsem také analytik. Oba borci bojovali statečně, ale jejich výkony neměly s profesionalitou nic společného,“ završil své povídání Smith.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.