top fight logo export web
Foto: Instagram/Jan Blachowicz

Anthony Smith rozebral potenciální průběh zápasu Rakič vs. Blachowicz

Jan Blachowicz je nyní plný motivace, aby dostal svůj pás polotěžké váhy zpátky. Přejde hned přes první překážku, kterou představuje nebezpečný Aleksandar Rakič?

Na tuto otázku se pokusil odpovědět druhý elitní zápasník z řad divize do 93 kg, a sice Anthony „Lionheart“ Smith. Jeho minulost čítá souboje s těmi největšími jmény v oboru, včetně Gustafssona, Teixeiry, Jonese či právě Rakiče. S poledním zmíněným jménem ovšem prohrál jednoznačně na body.

„Aleksandar je velmi nepříjemný fighter s velmi nepříjemným stylem. Ani mi nepřijde tak dobrý, jako chytrý. Drží se své taktiky, a to z něj dělá náročného soupeře,“ promluvil Smith z vlastní zkušenosti.

„Jan Blachowicz je na druhou stranu člověk, který umí chodit proti proudu. Pokud je tu někdo, kdo dokáže srážet favority z role outsidera, pak je to právě on, a navíc to dělá velmi působivě. V postoji, co se týče boxerské stránky, mu dávám velkou výhodu,“ zanalyzoval.

„Co Rakičovi nejde upřít, to jsou jeho leg kicky, ty má patrně v polotěžké váze nejsilnější. Věstím však, že když si Jan poradil s leg kicky od Israela Adesanyii, tak si poradí i s těmi Rakičovými, a pokud si udrží i svůj nátlakový styl boje, tak rozhodně bude KO viset ve vzduchu. No a kdyby se to náhodou přesunulo na zem, i zde bych dával Janovi výhodu, protože mi přijde, že má lepší wrestling,“ zhodnotil Smith.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.