top fight logo export web
smith predikce mma

Anthony Smith určil, jaký jediný soupeř může Adesanyu ve střední váze skutečně porazit

Styly dělají zápasy a ve střední váze se skutečně nachází jedno jméno, které by šampionovi Adesanyovi nemělo chutnat.

Momentálně má na nigerijského borce čekat obhajoba proti Jaredu Cannonierovi, ale to údajně bude pro šampiona jen další pochoutka.

„Tihle bojovníci hrají všichni Israelovi do not. On se ani nemusí snažit útočit. Stačí mu, když bude vyčkávat a ti soupeři mu budou chodit do jeho kontra úderů,“ analyzuje Anthony „Lionheart“ Smith.

adesanya titul

Anthony Smith: Co se musí změnit?

„Abyste Adesanyu porazili, musíte na něho vymyslet extra taktiku. To se však zatím nikomu nepodařilo.

Jediný člověk, který žádnou extra taktiku vymýšlet nemusí, je Alex Pereira. Ten se s Adesanyou utká v otevřené bitvě, ve které je schopný ho i porazit,“ poukazuje.

„Alex už Israela dvakrát porazil v kickboxu. A je jedno, že by se nyní utkali pod MMA pravidly, oni stejně jiný bojový styl jak kickbox nemají. A já pevně věřím, že Alex by ten hattrick skutečně završil,“ tuší Smith.

A shodou okolností by tento zápas rádo vidělo i samo UFC. To už stihlo oznámit, že pokud nyní Pereira přemůže Stricklanda, bude dalším v pořadí, kdo dostane šanci zabojovat o mistrovský pás.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.