top fight logo export web
24f11a54b3d37d07a9d4fef9ad0507bb2f22a9be

Artem Lobov: Jsem jedním z nejúspěšnějších zápasníků historie

Bývalá pérová váha, která se rozhodla seknout s MMA a vyzkoušet taje světa boxu, se nyní po odstupu času svěřila s něčím, co by do ní nikdo neřekl. Ona sama se považuje za tu naprostou špičku, jakou jsme kdy pod značkou UFC mohli vidět.

Artem Lobov (13-15-1) se to snažil vysvětlit tím, že úspěch nepřichází s vaším skóre, nýbrž s popularitou utkání. „Co se v dnešní době dá považovat za úspěch a kdo o tom rozhoduje? Je snad důležitější, když máte 10 výher a žádnou prohru, ale nikdo vás nesleduje, nebo když máte vyrovnané výsledky, ale vaše přítomnost zvedá diváky ze sedaček?“ ptal se.

Artem Lobov je jedním z nejlepších v UFC

On sám byl v rozhovoru pro ESPN přesvědčen, že ta druhá varianta je z hlediska sportu jako takového důležitější. „Věřte mi, dělám ten sport už strašně dlouho. Vím to, že víc zajímavější než výsledek je způsob, jakým k tomu zápasu přistupujete a jaký se o vás jeví zájem. Pokud se na vás nikdo nedívá, pak je úplně jedno, jak to skončí,“ poukazoval.

„The Russian Hammer“ má částečně pravdu, avšak spousta lidí se ptá, proč jeho souboje nepřináší téměř žádná zakončení. 13 výher a jen 4 na KO/TKO, 2 submise a 7 rozhodnutí. Z 15 proher tu naopak máme 1 KO, 2 submise a 12 rozhodnutí. Dá se tedy říct, že jsou jeho duely zábavnější, když dojdou až do samotného konce?

„Podívejte se,“ říká Lobov, „když už budíte pozornost, je jedno, jakým způsobem ten boj skončí. Tak dlouho, dokud se na vás lidé chodí dívat, na tom vůbec nezáleží. A z toho, co jsem měl možnost zažít, mohu s hrdostí prohlásit, že jsem jedním z nejúspěšnějších zápasníků historie,“ doplnil dvaatřicetiletý fighter.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!