top fight logo export web
77d640795420eef68d4002cef50b402466bf43fa

Artem Lobov žádá UFC, aby nerušila jeho souboj s Tukhugovem, a dodává: Já ho potrestám za vás

Zubaira Tukhugov (18-4-0) je tím mužem, který při UFC 229 vnikl do oktagonu chvíli poté, co byla v hledišti rozpoutána mela. Ruský zápasník a zároveň člen Khabibova týmu zezadu napadl Conora, za což mu vedení organizace (zatím) naneurčito pozastavilo činnost.

A protože byla rodákovi z hlavního města Čečenské republiky vystavena stopka, znamená to, že se minimálně nejbližšího plánovaného duelu (27. října – UFC Fight Night 138) nebude účastnit. 

Tato zpráva se ovšem nelíbí jeho soupeři Artemu Lobovi (13-14-1), který hájí barvy stejného týmu jako napadaný Conor McGregor.

Artem Lobov žádá UFC, aby nerušila jeho souboj s Tukhugovem

„Dana (White), nenech Zubairu uniknout svému trestu. Postav ho proti mně a já budu ten, kdo vykoná rozsudek!“ nechal se slyšet dvaatřicetiletý borec. 

Ačkoliv by Artem v blížícím se duelu rád pomstil svého parťáka, nevypadá to, že by mu mělo být nějak vyhověno. Tukhugov se výrazně provinil proti pravidlům a nedá-li vyšetřovací komise jinak, jeho éra pod značkou UFC by mohla být nadobro ukončena.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.