top fight logo export web
Sterling

Asi si k těm Dillashawovým slzám vezmu brčko, vysmívá se Sterling

TJ Dillashaw je přesvědčený, že kdyby byl plně zdrán, tak by Sterlinga sfoukl jako svíčku. Na to se mu šampion ovšem jenom vysmál.

Dillashaw celé dlouhé měsíce před svým návratem do klece tajil zranění. Nikdo v podstatě netušil, že mu během přípravného kempu několikrát vypadlo rameno, což se mu nakonec stalo osudovým i v zápase.

Bývalý bantamový šampion to okomentoval slovy, že mu na Sterlinga bude stačit „pouze jedna ruka“. Když ale začal duel, tak velmi brzy pochopil, jak moc se spletl.

„Dobře, s jednou rukou jsem to nezvládl, ale garantuji vám, že kdybych byl plně fit, Sterlinga bych přejel. Doteď ho nepovažuji za kvalitního bojovníka, který by byl na mém levelu,“ pálil Dillashaw.

TJ Dillashaw
TJ Dillashaw

Jsi k smíchu!

Jedni s Dillashawem soucítí, druzí se mu ale naopak vysmívají. Kam se řadí šampion Sterling, to asi nemusíme pochybovat.

„Myslím, že bude nejlepší, když si vezmu k těm Dillashawovým slzám brčko, abych si je mohl lépe vychutnávat. Jak tě vůbec napadlo, že jsi lepší než já? Když jsi do té klece vlezl, byls naprosto fit. Až když jsem tě vzal na zem, tak jsi pochopil, že pro tebe nebude vůbec lehká vstát,“ odpověděl úřadující mistr divize bantamové váhy.

„Uvědom si, že jsi dnes už jenom k smíchu. Nikdo ti ty tvé pohádky nevěří. Měls příležitost mě porazit, nevyužils jí, teď si nestěžuj. Nakopal jsem ti zadek a potvrdil jsem, že bez steroidů nejsi nic!“ kontroval Sterling prostřednictvím Believe You Me podcastu.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!