top fight logo export web
Ben Askren odpovídá na spekulace, že se nechal Jakem Paulem podplatit

Askren: Škoda, že nikdy nedošlo na fight s Khabibem, byl bych první, kdo by ho porazil

Když Ben Askren kdysi zamířil do UFC, jedním z jeho cílů bylo střetnout se s šampionem lehké váhy Khabibem Nurmagomedovem.

Co se ale dělo potom, to asi každý již dobře ví. „Funky“ je klasická velterová váha, v této hmotnostní kategorii po přesunu do UFC také pokračoval a ihned ve svém prvním zápase málem prohrál s Robbiem Lawlerem. Po šťastném obratu ale už přišla jasná prohra s Jorgem Masvidalem a následně i hořká porážka na zemi, tedy v jeho disciplíně, s Demianem Maiou.

I navzdory všem těmto nezdarům Askren věří, že by dokázal najít recept na takového neomylného zápasníka, jakým býval Khabib Nurmagomedov. A údajně by ho přepral hlavně na zemi.

„Tohle je fight, o který jsem měl vskutku velký zájem. Nezdržovali bychom se žádným postojem, oba bychom to tahali co nejdříve na zem a zde už bych si to pohlídal,“ překvapil se svým příliš vysokým sebevědomím bývalý šampion organizací ONE FC či Bellator MMA.

„Vím, že mě teď asi bude mít spousta lidí za blázna, ale já jsem mnohem lepší grappler, než je Khabib. Nikdo se s ním do tohoto boje zatím ještě nepouštěl, já bych byl první. Navíc bych měl menší výhodu ve stavbě těla, takže bych ho silově přetlačil. Khabib ve skutečnosti nebojoval s žádným prvotřídním wrestlerem, a proto svou kariéru zakončil takhle bezchybně,“ tvrdí Askren.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.