top fight logo export web
Blaydes Aspinall

Aspinall o Blaydesovi: Velmi děsivý soupeř, dozajista mě donutí jít až na hranu vlastních možností

Tom Aspinall je podle mnohých černým koněm divize těžké váhy. Potvrdí svou roli i proti Curtisovi „Razor“ Blaydesovi?

Těžká váha má svůj titulový pořadník jasně daný, proto se všichni ostatní borci musí snažit, aby se do něho také zařadili, a to včetně výše zmíněné dvojice.

Právě Tom s Curtisem usilují o to, aby se mohli zapojit do té mistrovské konverzace, přiblíží se k ní ale pouze jeden. Kdo to bude?

„Pevně věřím, že vyhraju, ale dozajista to bude vůbec ta nejtěžší zkouška mé kariéry,“ říká britský objev Aspinall, s nímž jsme se v kleci naposledy mohli vidět 19. března, když si poradil s Alexanderem Volkovem. Blaydes je ovšem už jiná partie.

„Čistě stylově bych řekl, že je Curtis tím nejtěžším soupeřem, jakého v těžké váze mohu potkat. Je nepředvídatelný, má skvělou zem, dobré kardio… Když to vše sčítám, je to prostě až děsivé. On mě donutí jít až na úplný kraj možností,“ je si vědom.

„Nutné ovšem dodat, že přesně takovýto fight potřebuji. I když mi to stylově vůbec nesedí, potřebuji se překonávat. Protože abych byl nejlepší, musím porazit všechny, tedy i Curtise,“ podotýká Aspinall, jehož příští zápas se uskuteční 23. července. A opět zamíříme do Londýna.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.