top fight logo export web
Alexander Volkanovski vyjadreni

Ať se Colby připraví, možná brzo budu i u něj, avizoval šampion Volkanovski

S pásem pouze z pérové váhy se smířit nehodlá, Alexander Volkanovski by si údajně věřil i na veltr.

Ačkoliv je ve velterové váze šampionem Kamaru Usman, prakticky všichni bojovníci svůj zrak upínají na hlavní celebritu této divize Colbyho Covingtona.

Alexander Volkanovski se nechal slyšet, že když ve své poslední obhajobě přemohl Korejskou Zombie Chan Sung Junga, naplnil tím vše, co v pérové váze očekával. „Má mise je zde ukončena, ale aby si mě lidé pamatovali, musím ovládnout další divizi,“ avizoval tehdy po své výhře.

Lehká váha má nyní naplánovaný vlastní program, ale i tak by do něj Volkanovski rád zapadl. „Budu se teď zaměřovat na souboj Gaethje vs. Oliveira a budu doufat, že se pak střetnu s vítězem,“ řekl.

A jen v lehké váze se údajně nezastaví. „Znám moc dobře své tělo a vím, že ani veltr by mi nedělal problémy. Ať se Colby Covington připraví, klidně se s ním střetnu. Nevím, jestli mi to UFC dovolí, ale já jsem tomu otevřený. V pohodě přeskočím dvě hmotnostní kategorie,“ uvedl v podcastu Flagrant 2.

Následovat tedy bude cesta vzhůru. „Tak či tak půjdu s vahou výš. Lehká váha, pak veltr a potom se uvidí. Mnoho bojovníků nerado riskuje, já jsem byl ovšem pro tohle stvořen. Přijímám ty nejtěžší zápasy, jen tak se mohu stát nejlepším ze všech. Jen tak bude moje jméno zapamatováno,“ ví dobře.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.