top fight logo export web
Joshua: Fury se nemá kam schovat, já si ho najdu a stanu se nezpochybnitelným šampionem

Ať si Fury s Wilderem moc nevyskakují, Joshua s nimi jinak vytře podlahu, pohrozil manažer

Fury a Wilder zastávají názor, že jsou dvěma nejlepšími těžkými vahami současnosti. Toto tvrzení se ale hluboce dotklo manažera Anthonyho Joshuy.

Eddie Hearn si stále myslí, že nejlepší je jeho svěřenec, ačkoliv už dvakrát prohrál, pořád má v sobě tu šampionskou krev, která potřebuje nyní jen trochu rozproudit.

„AJ je nejlepším boxerem, dokáže porazit kohokoliv, včetně Tysona s Deontayem, jen zatím neměl možnost to dokázat. Mentálně dokáže předčít kohokoliv, když si svou mysl dobře nastaví, Pořád se ale pere s elitou a pořád je to největší jméno v oboru,“ je přesvědčený Hearn.

A co takový Fury? „Tyson předvedl skvělou práci proti Wilderovi, ale jinak si myslím, že by s Joshuou prohrál. Box je soubojem stylů, a i když si myslím, že by Tyson porazil takového Oleksandra Usyka, tak by prohrál s Joshuou.“

Totéž ovšem platí v případě Bronzového Bombardéra. „Wilder i Fury mají občas nemístné připomínky, jak jsou lepší atp., ale kdyby to mysleli vážně, už by s námi dávno bojovali. Tady je vidět, že za tím bude něco více. AJ je profesionál a až jednou přijde ta chvíle, tak s nimi oběma vytře podlahu. Jak s Furym, tak s Wilderem,“ tvrdí sebevědomý Hearn.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.