top fight logo export web
UFC 215: Nunes v Shevchenko 2

Až se Nunes rozhodne skončit, zrušíme pérovou váhu, řekl White. Jak lze tuto divizi zachránit?

Budoucnost dámské pérové váhy UFC visí na vlásku, zachránit ji může jen jediná osoba.

Dana White se nechal slyšet, že UFC kontaktovalo Kaylu Harrison, která se nedávno vybojovala ze své smlouvy s PFL, kde působila v lehké váze. Talentované bojovnici tedy nabídl, aby se pokusila zakotvit u něj.

„Máme zde divizi pérové váhy, jejíž budoucnost visí na hodně tenkém vlásku. V momentě, kdy se Amanda Nunes rozhodne ukončit kariéru, skončí i tato divize. Uchovali bychom ji ovšem za předpokladu, kdyby se Kayla rozhodla k nám přidat a ukázat nám, že je nejlepší na světě, jak o sobě tvrdí“ prozradil White pro TSN.

O Harrison se říká, že to je dost možná nejlepší bojovnice planety, i když ještě za sebou nemá takové úspěchy, jako má třeba Cris Cyborg nebo Amanda Nunes. Zájem o její služby je však obrovský.

Prvně ji oslovil Bellator v čele se Scottem Cokerem a nyní se přidalo i UFC v čele s Danou Whitem. Na olympijské vítězkyni z let 2012 a 2016 nyní bude, které organizaci a které soupeřce (Cyborg x Nunes) dá přednost. Ať už to dopadne jakkoliv, před námi bude minimálně jedna pekelně zajímavá a napínavá bitva.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.