top fight logo export web

Až se vrátím, utkám se s vítězem duelu Poirier vs. Holloway, prozradil Khabib. Koho z nich favorizuje?

Ačkoliv svůj zrak momentálně upíná na přípravu pro potenciální boxerské klání, tak na svou MMA kariéru stále nezanevřel. Khabib Nurmagomedov prozradil, co bude, až se vrátí do UFC, přičemž si dovolil i trumfnout vítěze, který ho pak vyzve o titul.

Původně to sice vypadalo, že se mu UFC v čele s Danou Whitem bude snažit dohodit odvetu s McGregorem, avšak než na ni dojde, čeká na oba borce v rámci smíšeného bojového umění ještě jeden fight. Pokud půjde vše podle současného plánu, Conor se utká s Donaldem Cerronem a Khabib s vítězem souboje o dočasného šampiona divize lehké váhy mezi Maxem Hollowayem a Dustinem Poirierem.

„Max je další soupeř, s kterým bych se rád utkal. Vždy jsem naznačoval, že mě lákají jen ta největší jména a on je nepochybně jedním z nich,“ řekl Khabib na adresu muže, který se momentálně nese na vlně 13 výher. „I když jeho úspěchy pochází hlavně z divize pérové váhy, tak si vede opravdu dobře. Uvidíme, co přinese duel s Poirierem, protože je to úplně jiná struktura, větší fyzická náročnost, a dokonce i obtížnější wrestling, ale pokud je tu někdo, kdo má šanci uspět, tak si myslím, že je to právě on,“ doplnil.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Stojí to za to. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení.

Registrovat se můžete zde.

betano mobil

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.