top fight logo export web
4e6642c5ff417a5720bb29ea9a27c0d9da19876c

Až ten den přijde, udělám z tebe svou ku*vu, vyřizuje Jones Adesanyovi

Israel Adesanya a Jon Jones si skrze sociální sítě již delší dobu vjíždí do vlasů, že už je jen otázkou času, kdy jejich spory vyřeší vzájemný souboj. Poslední komentář přišel od nigerijského bojovníka, který má v současné chvíli ve svém držení pás dočasného šampiona střední váhy.

Adesanya delší dobu slibuje, že jakmile vyčistí svou divizi, tak se přesune nahoru k Jonu Jonesovi a konečně utlumí ten humbuk kolem něho.

„Whittaker a Costa, nejdřív se musím postarat o tyhle dva a pak definitivně půjdu za Jonem,“ přiznal doposud neporažený MMA bojovník (17-0-0) pro kanál The Mac Life.

Image result for jones adesanya

Jonese se údajně nebojí. „Vůbec. Pokud jste ho měli možnost vidět naživo, můžete si všimnout, že to už dávno není ten obávaný soupeř,“ přiznával.

A s ohledem na to, že si Adesayna i Jones od počátku roku 2019 mezi sebou vyměnili pár ostrých komentářů, bylo nyní na druhé straně, aby na tuto „prognózu“ odpověděla.

„Jen se přesvědčuj o tom, že budeš jednoho dne připravený čelit takovému šéfovi, jako jsem já. Já zase budu přesvědčovat sám sebe, že až ten den přijde, udělám z tebe svou ku*vu,“ nebral si servítky současný šampion polotěžké váhy při odpovědi na svém twitterovém účtu. 

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!