top fight logo export web
Belal Muhammad mma ufc zapas

Belal Muhammad: Jasně jsem ukázal, že jsem druhý nejlepší veltr současnosti

Belal Muhammad je připravený zabojovat o titul, když už mu ve velterové váze údajně nikdo další nestačí.

Třiatřicetiletý bijec si na konto připsal sedmou výhru v řadě, když na posledním UFC turnaji v Las Vegas přemohl svého dávného kata Vicente Luqueho. Toho nyní vymazal na body a po tomto úspěchu měl nutkání světu sdělit důležitou zprávu.

„Kdo v divizi, kromě šampiona tedy, je teď lepší, než jsem já? Nikdo se nenese na působivější vítězné vlně, a to bojuji s naprostou elitou, kterou UFC nabízí,“ chválil se Muhammad.

Ve svém rozhovoru ovšem opomněl takového Leona Edwardse, jehož vítězná série je ještě o něco delší. Na druhou stranu tuto sérii znevažuje ta skutečnost, že Edwards nebývá tak aktivní, poslední roky skoro vůbec.

Belal Muhammad vs. Leon Edwards

Belal Muhammad si věří na titul

„Kromě mě se tu nikdo nestřetává s absolutní špičkou. Nikdo nemá koule na to, aby bojoval se samými titulovými vyzývateli, to dělám pouze já. Jsem jediný, kdo říká ano každé velké výzvě. Myslím si však, že můj čas k titulovému zápasu právě dozrál,“ řekl.

Bohužel pro Muhammada, UFC má už titulové dění dokonale rozplánované. Nejprve o pás zabojuje Leon Edwards a potom si svou šanci bude chtít nárokovat Khamzat Chimaev.

„Chci jít o titul, ale chápu, že tu je nějaký pořadník. Proto bych si přál bojovat na stejné kartě, jako bude příště bojovat Usman. Pokud to bude v červenci, chci se v červenci střetnout s Covingtonem nebo Chimaevem,“ uvedl americký bijec s palestinskými kořeny.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.