top fight logo export web
belal muhammad khabib nurmagomedov

Belal Muhammad popisuje, jak moc těžil z přípravy s Khabibem Nurmagomedovem

Má ambice stát se šampionem, a proto si k tréninku vyhledává ty nejlepší, aby se po jejich boku mohl připravovat.

Přední bojovník z řad velterové váhy UFC Belal Muhammad oslovil ještě před svým fightem s Leonem Edwardsem (březen 2021) Khabiba Nurmagomedova, zdali by mu nepomohl s přípravou.

Jelikož se ruský Orel po konci své aktivní bojové kariéry vydal na dráhu trenéra a promotéra, s tímto návrhem neměl problém a Belala přijal pod svá křídla. Rodila se nám tedy nová spolupráce.

„Upřímně musím říct, že to bylo lepší, než jsem sám očekával,“ hovoří Muhammad o své nové zkušenosti, z níž profitovala zejména jeho wrestlingová a grapplingová stránka.

„Khabib je ikona smíšených bojových sportů, je to naprostý GOAT. Učit se přímo od něho pro mě bylo nezapomenutelnou a velmi výživnou zkušeností. Je to, jako kdybyste se učili od Michaela Jordana z basketballu. Takový z toho mám pocit,“ dával najevo své nadšení.

„Khabib je sice v důchodu, ale stále aktivně trénuje, se všemi se spáruje. Ke všemu přistupuje velmi technicky. Vysvětluje vám to do posledních detailů. Něco takového jinde nezažijete. Hodně si to pochvaluji,“ pronesl pro AbzTalks.

Belal Muhammad se nyní připravuje na svůj fight s Vicentem Luquem, s nímž se střetne 16. dubna na turnaji UFC on ESPN 34. Vítěz se dost přiblíží k titulové šanci.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.