top fight logo export web
f46de1e07d3b416b29e4069ef4c32d2444101e6a

Ben Askren cítí ve vzduchu průšvih, Robbie Lawler je prý nejtěžší zkouškou jeho života

Zdali nás všechny zajímalo, s kým prvním se pod podpisem UFC utká nová tvář velterové váhy, tak nyní již známe odpověď. Dana White slíbil neporaženému borci původem z Wisconsinu někoho ze špičky žebříčku a svému slovu také dostál. Podle Askrena tak šéf organizace dokonce učinil naschvál, protože si nepřeje, aby vyhrál. 

Není tomu tak dávno, co byla dokončena výměna mezi legendárním Demetriousem Johnsonem z muší váhy, s jehož odchodem tuto divizi čeká v podstatě konec, a velterovým mistrem Benem Askrenem. Bojovník, který doposud v osmnácti zápasech nepoznal hořkost porážky, se nyní obává, aby vůbec prožil vítězný vstup na novou scénu, neboť jej čeká nejtěžší zkouška jeho dosavadní kariéry.

Ben Askren cítí ve vzduchu průšvih

A to nám mimo jiné potvrdil celé on sám. „Mám-li být zcela upřímný, přijde mi to poněkud nespravedlivé. Jedná se o můj první zápas v UFC a čeká tu na mě bývalý šampion, který je vynikající hned v několika důležitých ohledech,“ říká Askren na adresu svého nadcházejícího soupeře, s nímž se má utkat 26. ledna roku 2019 na akci zvané UFC 233, která se koná v anaheimském Honda Centru. 

„Každý máme nějakého soupeře, co proti vám dokáže vytáhnout více trumfů. V mém případě je to Robbie Lawler,“ potvrzuje nám kdysi neohrožený borec z ONE Championship. „Je to nejenom dobrý wrestler, ale zároveň i dobrý striker, takže se domnívám, že se diváci určitě mají na co těšit, jelikož v tomto duelu je jenom velice obtížné něco předpovídat,“ doplňuje čtyřiatřicetiletý borec. 

Na závěr si neodpustil ani menší rýpnutí směrem k hlavě velké bojové rodiny. „Podle mě si nepřejí, abych vyhrál. Dana White to možná později popře (pokud se tak doopravdy stane), ale tohle je rozhodně nejtěžší možná zkouška pro mě. Lepší by bylo, kdyby řekli, nemáme ho rádi, tak ať prohraje. Bylo by to sice tvrdé, ale přinejmenším upřímné,“ uzavřel muž s osmnácti výhrami v řadě.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!