top fight logo export web
dariush gaethje

Beneil Dariush odhalil dva soupeře, na které má nyní políčeno

Beneil Dariush doléčil zranění nohy a vyhlíží návrat do klece. V merku má dva soupeře, kteří dávají absolutní smysl.

Divize lehké váhy je tak moc našlapaná kvalitou, že ať už proti sobě postavíte jakékoliv dva borce z oficiálního žebříčku, vždy se budete bavit.

Beneil Dariush měl od loňského května dlouhou pauzu, jelikož se potýkal se zdravotními problémy, kvůli čemuž si oddálil i svou případnou titulovou šanci. K té bude nyní potřebovat ještě jednu výhru a moc dobře ví, proti komu ji může získat.

Co plánuje Beneil Dariush?

„Co jsem tak slyšel i od Dany Whitea, volní jsou momentálně Justin Gaethje a Mateusz Gamrot. Jsem otevřený zápasům s oběma, zejména s Justinem, kterého velmi uznávám,“ prozradil Dariush portálu MMA Junkie.

Boj o titul lehké váhy se uskuteční 22. října v Abú Dhabí. Tam zamíří dvojice Oliveira – Makhachev a přibližně ve stejném termínu by rád bojoval i Dariush, aby následně mohl vyhlížet vítěze.

„Můžu bojovat 22. října, ale nemusím nutně čekat na Abú Dhabí. Budu připravený i dříve, klidně už v srpnu. Půjdu s tím, kdo bude mít v té době čas,“ naznačil, že mu je jedno, zdali to bude Gaethje anebo „nový objev“ Gamrot.

Beneil Dariush ufc mma

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.