top fight logo export web
conor mcgregor ufc navrat

Bez Conora ani ránu! Hezky si na něj počkáme a pak určíme, kdo bude bojovat o titul, řekl Dana White

Tak přeci jen žádný Justin Gaethje. Už i sám Dana White otočil a promluvil o tom, jak se bude vyvíjet další dění v divizi lehké váhy.

Jak Conor McGregor promluvil o titulovém boji, získal tím přízeň šampiona Charlese Oliveiry, který tento zájem začal opětovat. „Jsem nejen zápasník, ale také člověk, který chce živit svou rodinu,“ reagoval s vědomím, že mu případný fight s Conorem vynese ohromný balík.

V normálním případě by takováto bitva nedávala smysl, však má McGregor na kontě dvě prohry v řadě (v rámci lehké váhy skóre 1-3), ale stále se zapomíná na to, že to je největší tahoun pozornosti, na něhož základní pravidla neplatí. A to se svým způsobem nebojí přiznat ani Dana White.

„Další boj o titul? Pfff, nemůžeme nic podnikat, dokud nebudeme vědět, kdy a jak bude Conor připravený,“ sdělila hlava organizace na tiskové konferenci, která tak nepřímo potvrdila, že s irským bouřlivákem počítá ve svých plánech o mistrovský pás.

Nesmíme zapomínat ani na to, že tento stejný člověk, tedy Dana White, před několika týdny avizoval, že proti šampionovi lehké váhy Charlesovi Oliveirovi nechá bojovat Justina Gaethjeho. To bylo ovšem ještě předtím, než si McGregor požádal o přednostní právo a než mu Oliveira tento zájem opětoval.

Jak to tedy nakonec bude, to se rozhodne podle toho, kdy lékaři dovolí Notoriousovi návrat. On sám má v merku nějaký letní termín.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!