top fight logo export web
chimaev diaz predikce zapas mma

„Big John“ predikuje zápasy Chimaev vs. Diaz a Yan vs. O’Malley. Věstí spoustu krve

Známý rozhodčí John „Big John“ McCarthy dokonale zanalyzoval případné průběhy nadcházejících UFC trháků.

Co pověsil McCarthy práci sudího na hřebík, s bojovými sporty zůstal stále spjatý. Dodnes zůstává jednou z nejznámějších postav v oboru a o své zkušenosti se pravidelně dělí ve vlastním podcastu Weighing In Xtra.

Nově se muž s přezdívkou „Big John“ zaměřil na blížící se PPV turnaje pod taktovkou UFC. Velkou pozornost budí zejména souboje mezi Seanem O’Malleym s Petrem Yanem a Khamzatem Chimaevem s Natem Diazem.

Big John: K vidění bude spousta krve

V obou výše uvedených bitvách se očekávají velké přestřelky, o krev by tedy neměla být nouze. Bohužel pro Diaze, tato krvavá zranění údajně budou znamenat stopku v jeho boji.

„Buďme k sobě zcela upřímní. Tohle je pro Natea poslední zápas smlouvy a za soupeře dostal borce, který ho stylově naprosto kontruje. Khamzat je mladý, hladový, má dlouhé ruce a silnou zem. Může se tedy rozhodnout, že to vezme na zem, což podle mě nebude vůbec problém, a místo nějakých pokusů o submise rozjede pěstní demolici,“ myslí si.

„Nejvíce očekávaný scénář v tomto duelu je, že to Khamzat urve na technické KO. Diaze pravděpodobně zastaví rozhodčí nebo doktor kvůli záplavě krve a otevřeným ranám na tváři,“ předpověděl McCarthy.

A neméně zajímavý bude i duel v bantamové váze… „Petr Yan bude pro O’Malleyho první vážnou zkouškou jak v UFC, tak v celé kariéře. Jedná se o dva atraktivní bojovníky, ale podle mě v této bitvě rozhodnou zkušenosti, kterých má Petr mnohem více,“ hodnotí.

„Užívám si O’Malleyho zápasení, to ne že ne, ale Yan bude v tomto duelu chytřejší a agresivnější. Podle mě se dočkáme i ukončení, a to někdy chvíli před koncem zápasu,“ předpověděl McCarthy.