top fight logo export web
cyborg_white

Bije důchod na poplach? Cris Cyborg popsala své plány před koncem kariéry

Cris Cyborg moc dobře tuší, že s přibývajícím věkem se její výkony už moc zlepšovat nebudou.

Momentálně jí je šestatřicet let a stále patří na vrchol ženského MMA. Někteří o ní dokonce tvrdí, že je nejlepší dámskou bojovnicí planety, ačkoliv ji před třemi lety porazila neohrožená lvice Amanda Nunes.

„Za svou kariéru jsem toho dosáhla mnoho, bojování se stalo mou vášní,“ přiznává dominantní brazilská bojovnice, která aktuálně vládne pérové váze Bellatoru. Zde nedávno podstoupila další úspěšnou obhajobu, když v prvním kole knokautovala Sinead Kanavagh.

Jak je to tedy s myšlenkami ohledně důchodu? „Vím o sobě, že mi síly přibývat asi už nebudou, ale i tak se stále ráda učím novým věcem. Dokud v sobě budu mít tento oheň, dokud budu mít stále tendenci se zlepšovat a dokud mi bude tělo sloužit, pak nehodlám končit. I kdyby to znamenalo dalších pět let v branži,“ sdělila pro MMA Junkie.

A to je víceméně dobrá zpráva pro MMA fanoušky. Kvalitních bojovnic příliš není. „Stále jsem otevřená tomu se utkávat s těmi nejlepšími. Kdyby vznikla dohoda mezi organizacemi, dám si odvetu s Amandou Nunes. V opačném případě ráda zastavím rozjetou Kaylu Harrison. Pořád chci ty největší výzvy,“ nastínila.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.