top fight logo export web
Bisping: Blachowicz nám všem ukázal, jak se dá Adesanya porazit

Bisping: Blachowicz nám všem ukázal, jak se dá Adesanya porazit

Israel Adesanya by měl být poměrně nejistý, pokud na něj všichni soupeři začnou požívat Blachowiczovu taktiku.

Nigerijský mistr z řad střední váhy je možná skvělý counter puncher, ale jak to tak vypadá, i on by mohl mít ve svém boji jisté mezery. Muž, který se celá léta před MMA věnoval kickboxu či boxu, podle očekávání tápe ve wrestlingu. Potíž byla pouze v tom, že na něj tuto zbraň žádný jiný soupeř ve střední váze ještě nepoužil.

„Jan Blachowicz nám všem ukázal tu nejlepší cestu, jak se dá Adesanya porazit. Chcete-li jeho styl vynulovat, prostě ho vezměte na zem. Ve střední váze to zatím nikdo nezkusil, a když už, tak to bylo u pletiva, kde se Israel mohl opírat o klec. Co udělal Blachowicz, je to, že Izzyho stáhl na zem uprostřed oktagonu,“ poznamenal bývalý šampion a nynější komentátor Michael Bisping.

„Myslím si, že nám tímto Jan ukázal jasný způsob, co na Izzyho platí. Vettori by si z toho mohl vzít příklad. Vím, že někoho sundat na zem uprostřed oktagonu je těžší, ale zato z toho můžete více vytěžit, jak se vám to povede,“ podotkl Bisping.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.