top fight logo export web
jiri prochazka vitezstvi

Bisping: Jiří Procházka bude ještě letos šampionem UFC! Sice je to trochu blázen, ale to je klíč k úspěchu

Jiří Procházka je bezpochyby jedním z největších adeptů na titul šampiona UFC. A myslí si to i bývalý UFC šampion a člen síně slávy Michael Bisping. Ten se dokonce nechal slyšet, že Jirka titul urve ještě letos. No, poslouchá se to nádherně, co myslíte?

Legendární bojovník Michael Bisping se podělil o své predikce se zahraničním magazínem BT Sport. “Myslím si, že polotěžké divizi bude vládnout Jiří Procházka. Až bude bojovat s Teixeirou, tak to určitě nebude mít jednoduché. Navíc jsme ještě neviděli jeho obranu proti strhům, práci na zemi, jiu-jitsu a schopnosti v pasování. Ale myslím si, že na nohách je ten chlap silný. Jirka je neortodoxní a v mnoha ohledech tak trochu šílený. A to je kolikrát klíč k úspěchu,“ řekl Bisping.

Jirka v UFC absolutně válí. Už si stihl připsat dva luxusní knokauty a netají se ani tím, že má odlišný styl přípravy a boje. Zápasení miluje a chce ho vypilovat k dokonalosti. Bisping proto věří, že Procházka bude už tento rok králem polotěžké váhy.

A kdy a proti komu se tak stane? Aktuálním šampionem je Glover Teixeira, ten by měl svůj mistrovský pás obhajovat na jaře. A je dost možné, že právě proti Jirkovi. Nechme se překvapit, jak to nakonec bude.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.