top fight logo export web
charles oliveira titul

BJ Penn: Tak teď sakra lituju, že je Khabib v důchodu, protože by ho Oliveira porazil

Khabib údajně utekl hrobníkovi z lopaty. Ukončil kariéru jen chvíli předtím, než se tu objevila jeho největší možná hrozba.

Khabib Nurmagomedov zakončil svou pouť v UFC se třinácti výhrami v řadě, díky čemuž ho mnozí považují za nejlepšího zápasníka celé historie lehké váhy MMA.

BJ Penn, který sám v lehké váze působil, Orla jakožto bojovníka uznává, ale zároveň o jeho statusu neporazitelnosti pochybuje. Údajně neprohrál kvůli tomu, že se vyhnul soupeřům, kteří by pro něho to pravé nebezpečí představovali.

„Tak teď mě sakra mrzí, že je Khabib už v důchodu, protože tu máme Charlese Oliveiru, který je naprosto neuvěřitelný. Já sám ho řadím výš než Khabiba, a kdyby se tito dva mezi sebou střetli, tak by Charles vyhrál. Dozajista bych si na něj vsadil,“ sdělil BJ Penn.

„Jaké jsou slabiny současného šampiona? V postoji je nebezpečný, určitě vás může vypnout. A na zemi? Tam vás bez váhání uškrtí. Má tak moc pokročilé jiu jitsu, až se o něm nebojím říct, že to je momentálně nejlepší zemař. Samozřejmě to není úplně stoprocentní, že by Khabiba porazil, ale rozhodně má největší šanci a rozhodně bych si na něj vsadil své peníze,“ zopakoval BJ Penn.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.