top fight logo export web
Ankalaev Blachowicz

Blachowicz ochutnává vlastní medicínu, provokuje ho rival z divize

Jak Jan Blachowicz rýpal do Jiřího Procházky, tak teď do něj rýpe ruský bijec Magomed Ankalaev.

Tohle byl scénář, kterému se polský veterán chtěl vyhnout. Vždy totiž říkal, že jeho příští zápas „musí“ být o titul. Dle vývoje situace to ovšem vypadá, že nyní bude nucen přijmout další fight. A ten vůbec nebude snadný.

Na dveře devětatřicetiletého bojovníka začíná klepat ruský bijec Magomed Ankalaev. Ten je mimochodem mnohými považován za černého koně divize polotěžké váhy a za jeho kvalitu mluví devítizápasová vítězná série v UFC.

Podobně jak tedy v posledních dnech Blachowicz několikrát vyzval Procházku, aby nebyl „srab“ a konečně kývnul na zápas s ním, tak nyní Ankalaev vyzývá Blachowicze. A ten se netváří, že by se mu do této bitvy zrovna chtělo.

jiri prochazka cormier zapas

„Jane, já vs. ty o pozici nového titulového vyzývatele. Není jiné cesty!“ vzkazoval ruský bijec polskému veteránovi, který se nad touto výzvou jen ušklíbl. Doposud na ni neodpověděl.

„Je mi jedno, jestli se střetneme v New Yorku nebo Las Vegas, musíme ale udělat v tom titulovém pořadníku jasno. Vím, že teď nemáš domluvený žádný zápas, a také vím, že ani o pás bojovat nebudeš. Ty vs. já je jediný zápas, který momentálně dává smysl!“ naléhal Ankalaev skrze své sociální sítě.

Nutno dodat, že podobných zpráv poslal více. „Má bilance je 9-0, Jan to má 1-1, i když by se dalo říci, že oba své poslední duely prohrál. Tohle mi moc nepřijde jako bilance člověka, který by si mohl nárokovat mistrovský souboj,“ rýpal do něj.

Tímto se nám jen potvrzuje, že šampion Jiří Procházka bude skutečně 10. prosince svůj pás obhajovat proti Gloveru Teixierovi. Zároveň by se nám mohlo odhalit, kdo získá status titulového vyzývatele jako další.

V Česku působí nová sázková kancelář, která dokázala získat licenci. Patří mezi top na světě a nyní jako noví rozdávají super bonusy i peníze zdarma. Vyberte 3 000,- Kč zdarma zde, volné otočky a také sázenku 500,- Kč na UFC nebo Oktagon MMA. Nezapomeňte ověřit účet. Příjemnou zábavu.