top fight logo export web
jiri prochazka team titul ufc

Blachowicz: Procházka mě vážně zklamal. Ukázal, že se mě bojí

Jan Blachowicz nemůže překousnout rozhodnutí Jiřího Procházky, který se rozhodl upřednostnit odvetu s Gloverem Teixeirou.

Jak se nově ukazuje, UFC ve své podstatě dalo Jirkovi volnou ruku. Vedení chtělo vědět, koho by do své první obhajoby upřednostnil, a on jim dal jasný signál: Glover Teixeira!

„Bylo na výběr více lidí. Uvažoval jsem nad vítězem zápasu Ankalajev vs. Smith. Nad Blachowiczem, s tím jsem to chtěl především, ale nakonec mi z toho vyšel nejlépe Glover. Po konzultaci s týmem a po vlastním uvážení jsem si řekl, že tenhle souboj chci prostě ještě jednou. Protože věřím, že dokážu předvést lepší výkon,“ odůvodnil Procházka, který chce ukázat, že je šampion právem.

Tento verdikt ovšem odsunul Jana Blachowicze na druhou kolej. Polský veterán věřil, že je vyzývatelem číslo jedna. Velmi se však pletl.

„Nejsem žádný odborník, ale když se začnete zajímat o samurajskou kulturu, tak dojdete k tomu, že Jiří porušil pravidla. Porušil svůj vlastní kodex. Soudím především podle toho, co vím o samurajích a že Jirka řekl, že jsem pro něho ta největší výzva. Samurajové vždy hledají největší výzvu, a když ji najdou, chtějí proti té výzvě bojovat,“ zamyslel se Blachowicz.

Došel tak k závěru, že se Procházka bojí. „Pokud tohle Jirka řekl, že jsem jeho největší výzva, a pak mi nečelil, tak se mě zřejmě bojí. To je ale věc, kterou si musí vyřešit on sám. Mě svým rozhodnutím vážně zklamal,“ přidal.

Holky? Máte smůlu… Jiří Procházka má doma tuhle topovku

Protože nyní Procházka řeší zranění ruky, vrátí se zjevně až začátkem nového roku. To je doba, která vyhovuje i Teixeirovi. Ten dokonce navrhuje, aby se jejich odveta konala v Brazílii, kam se UFC během ledna vydá. Doposud nám jen chybí ještě nějaké oficiální potvrzení.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!