top fight logo export web
b84e6e854cfad7efee482a5fe01da6ab74fc7d41

Blachowicz: Stačí jeden úder a Adesanya hned pochopí rozdíl mezi střední a polotěžkou váhou

Jan Blachowicz je připravený Israele Adeasanyu zasvětit do pověstné polské síly.

Již tento víkend se ponese ve znamení doslova monstrózních bitev, přičemž o tu úplně největší se postarají dva šampioni, a sice Jan Blachowicz s Israelem Adesanyou.

Nigerijský mistr, který se do polotěžké váhy přesouvá z váhy střední, slibuje, že tento zápas pro něj bude „easy“ a svého polského soka si podrobí svou vysokou bojovou inteligencí. „Mým hlavním úkolem je, aby se mě Jan ani nedotkl. Abych vyhrál bez jediného škrábnutí,“ nastínil Adesanya svůj bojový plán jen pár chvil před avizovanou bitvou.

S daným verdiktem ovšem jeho soupeř příliš nesouhlasí. „Ať si Izzy teď říká, co jenom chce, ale uvidíme, kdo bude mluvit po samotném boji. Řeknu vám jen jedno, nasledoval jsem všechny jeho kickboxerské zápasy a vím přesně, na co si dát pozor. A další věcí je, že mi stačí jenom jedna rána, abych mu ukázal rozdíl mezi střední a polotěžkou váhou,“ sliboval Blachowicz.

Dozajista tak prý Israel ucítí novou bolest. „Tím jsem si naprosto jistý. V polotěžké váze je úplně vše odlišné. Ta rychlost je zde jiná, síla je zde jiná. Jak ho trefím, sám to pozná,“ věří osmatřicetiletý polský šampion.

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.