Top-Fight.cz - bojové sporty

Jan Blachowicz prý vlastním zapříčiněním dopomůže k jasnému výsledku v odvetě mezi Adesanyou a Whittakerem.

Ačkoliv se tohoto druhého měření sil teprve dočkáme, bývalý šampion polotěžké váhy UFC je si už teď poměrně jistý, jak dopadne. Důvod? Sám dal Adesanyovi návod, jak se stát prakticky dokonalým.

„Jsem si téměř jistý, že Adesanya Roba znovu porazí. Sám jsem mu totiž ukázal, jaké jsou v jeho boji slabiny a na čem musí zapracovat. Zem totiž byla jediným jeho nedostatkem a také jedinou cestou, jak se takovýto skvělý kickboxer dal porazit,“ uváděl Blachowicz, jenž tak poukazoval samozřejmě na svůj wrestling, jímž nigerijskému bojovníkovi kompletně vymazal všechny postojářské přednosti.

„Jak vezmete Izzyho na zem, je méně než poloviční. To byla jediná jeho slabina, jinak jsem přesvědčený, že to je jeden z nejlepších fighterů na světě, který se bude dát zastavit znovu a opět jenom wrestlingem. Podaří se Whittakerovi přetáhnout tuto hru na zem? Možná, ale podle mě jsem Izzyho donutil natolik makat, že si teď dá na Whittakerův wrestling pozor,“ pronesl Blachowicz v interview pro News Corp.

Zdali má tento polský veterán pravdu a zdali bude australský „Reaper“ skutečně kopírovat jeho úspěšnou taktiku, to se dozvíme už 12. února na turnaji UFC 271, který se bude konat v texaském Houstonu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Blachowicz tuší, jak dopadne odveta mezi Adesanyou a Whittakerem. K výsledku prý sám pomohl