top fight logo export web
Bo Nickal si veri na spicku bojovniku UFC

Bo Nickal: Adesanya by proti mně neměl ani 1% šanci na výhru

Sebevědomý Bo Nickal pokračuje ve verbálních útocích na své divizní oponenty. Věří si zejména na šampiona Adesanyu.

Mnoho lidí je toho názoru, že pokud má šampion Israel Adesanya s někým ve střední váze padnout, bude to precizní zemař. Takový Bo Nickal dle svých slov a svého přesvědčení opravdu je a už se nemůže dočkat, až to světu ukáže.

Bo Nickal ufc zapas
Bo Nickal

Bo Nickal (3-0)

„Israel Adesanya je možná zabiják v postoji, ale na zemi je to úplný amatér. Co by si počal proti někomu tak pokročilému, jako jsem já? Neexistuje žádná, opravdu žádná šance, že by mě porazil. Nedávám mu ani 1% naději,“ pronesl Nickal v interview u Michaela Bispinga.

„S kýmkoliv se utkám, toho zaručeně dostanu na zem. A na zemi už je to má hra. V celé historii UFC zde nebyl lepší wrestler. Makhachev, Chimaev, Khabib, nikdo z nich není na mé úrovni,“ vychválil své schopnosti.

Stále platí, že se Bo Nickal v UFC ještě nijak nepředvedl. Kromě dvou zápasů v Dana White Contenders jsme jeho dovednosti na velkém plátně nemohli vidět.

Vše se změní až v příštím roce. Šestadvacetiletý rodák z Colorada se postupně začne probíjet žebříčkem střední váhy a třeba dojde až na samotný vrchol, jak už teď slibuje. Jeho kroky však bude zajímavé sledovat.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!