top fight logo export web
nickal khamzat chimaev

Bo Nickal: Ani nechtějte vědět, jak moc bych Chimaeva zbil

Co se Bo Nickal dostal do UFC, neustále se opírá do Khamzata Chimaeva. „Nebudu mít klid, dokud s ním nedostanu zápas, abych vám ukázal, že ho snadno zlomím!“

Zaměříme-li se čistě na papírové předpoklady, pak zjistíme, že je po poslední Usmanově prohře Chimaev nejsilnějším zápasníkem v divizi velterové váhy. Bo Nickal je však přesvědčený, že Vlkovy schopnosti tomuto statusu neodpovídají, proto by s tím rád něco osobně udělal.

Bo Nickal zari v UFC a ma ty nejvyssi ambice
Bo Nickal

Bo Nickal novou hvězdou UFC

„Přišel jsem do UFC, abych tu vymlátil všechny ty rádoby týpky, co si o sobě myslí, že jsou lepší, než jaká je skutečnost. Khamzat Chimaev je jedním z nich. Pořád mluví o tom, jaký je gangster, ale nakonec nesplnil ani váhu,“ rozmluvil se Nickal v interview pro portál MMA Junkie.

„Tohle mě vyloženě sere. Člověk, který má řeči, se musí chovat jako profesionál. Chimaev si tu hraje na hrdinu, na krále, ale ve skutečnosti je strašně přeceňován. Myslí si o sobě, jak je nedotknutelný, ovšem od doby, co jsem se tu objevil, náhle zmlknul. Náhoda?“ zamyslel se.

Chimaev je tedy mým hlavním cílem, za kterým si půjdu. Sejmu ho klidně v jeho disciplíně (wrestling), protože věřím, že jsem v ní mnohem lepší jak on. A až se s ním vypořádám, přijdou na řadu další,“ avizoval

„Chápu, že mě pořádně neznáte, tak o mně můžete pochybovat, ale přátelé, já má na kontě přes 120 profesionálních wrestlingových zápasů. Mám desetkrát více zkušeností jak ten váš Chimaev, tak moc bych ho zbil, ani nechtějte vědět jak,“ představil se Nickal.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!