top fight logo export web
Nebudu nastupovat s českou vlajkou, když mě Česko jako stát nerespektuje, říká Muradov

Bohužel, na soustředění jsem se zranil, omlouvá se Mach fanouškům i soupeři. Teď žádá o odložení

Měsíc před zápasem přichází smutná zpráva od Macha Muradova. Jednatřicetiletý borec musel zrušit svůj plánovaný souboj s Mishou Cirkunovem, který měl být jedním z hlavních taháků UFC Fight Night 202 v Las Vegas.

Pro česko-uzbeckého borce se jedná o hodně nepříjemnou informaci, protože plánoval návrat na vítěznou vlnu. Dlouhá série úspěchů skončila loni v srpnu, když jej zvládl uškrtit nebezpečný Gerald Meerschaert. Mach na svém instagramovém profilu nabídl krátké vyjádření, které doplnil fotkou ošklivě nateklého prstu.

„Drazí přátelé. Musím vám sdělit smutnou zprávu. V pondělí jsem si vykloubil prostředníček a bohužel musím odstoupit ze zápasu. Po vyšetřeních budeme vědět, jak dlouho bude trvat rekonvalescence. Chci se omluvit svému soupeři, UFC a všem fanouškům. To se prostě stává, patří to k tomu, je to takový sport. Byl bych rád, kdyby se povedlo zápas přesunout na březen do Londýna. Ještě jednou se všem omlouvám, občas se vyskytnou okolnosti, které neumíme ovlivnit. Měli jsme plán, ale Pán Bůh má s námi své.“

Uvidíme, jak se vedení UFC postaví k přesunutí zápasu a zda nebude hledat pro Cirkunova náhradu na původní termín. Čtyřiatřicetiletý Lotyš se loni přesunul z polotěžké váhy do střední a v úvodním souboji podlehl Poláku Jotkovi.

Během své téměř sedmileté kariéry v UFC narazil Misha na taková jména, jako jsou Volkan Oezdemir, Johnny Walker nebo současný šampion Glover Teixeira. Pokud k zápasu dojde a Mach zvítězí, bude se pro něj jednat o dosud největší kariérní úspěch.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se často rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii a dají se sázet bojové sporty bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají.