top fight logo export web
cannonier adesanya ufc

Boj o pás? Jsem více než připravený, hlásí Cannonier. Adesanyu prý zmáčkne jak červa

Jared Cannonier chce skutečně udělat vše, co bude v jeho silách, aby v rámci titulového pořadí předběhl Roberta Whittakera.

„Killa Gorilla“ si naposledy poradil v kleci s Kelvinem Gastelumem, jehož přemohl na body, a ihned po zápase vydal prohlášení, že by nerad se svým dalším fightem otálel. „Nejhorší je, pokud bojovník vyjde z tempa. Jsem připravený na ty nejvyšší výzvy, proto jsem tu,“ uvedl, přičemž už na tiskové konferenci házel očkem po šampionovi.

Důvod je prostý. „Jsem tu jeden z mála lidí, kteří ho mají šanci skutečně porazit. Já vlastně mohu porazit naprosto všechny. Kohokoliv se dotknu, toho mohu rázem poslat spát. Jen mi dejte šanci v boji o titul a já vám ukážu, že Adesanya proti mně bude naprosto neškodný. Jsem více než připravený, zmáčknu ho jako červa!“ přislibuje.

Otázkou pouze je, zdali bude tato jedna výhra Cannonierovi stačit. V jeho prospěch mluví hlavně to, že by boj s ním upřednostňoval tým soupeře. Dana White však naposledy hlásil, že o titul bude nyní bojovat Robert Whittaker… Pokud nezmění svůj názor.

A přidáme-li k tomu ještě pohled samotného Adesanyi, tak ten avizoval, že si dá ve střední váze poslední obhajobu, než se opět vydá o hmotnostní kategorii výše, kde bude vyhlížet druhý pokus v boji o pás. Preferoval by jistě odvetu s Janem Blachowiczem, ale nebránil by se ani komukoliv jinému, kdo v té chvíli bude šampionem.

Israel Adesanya ze mě má bobky, směje se vyzyvatel Vettori, který už teď ví, že se stane šampionem

Do Česka právě přišla nová sázková kancelář, která patří mezi top na celém světě. Pokud sázíte, určitě si založte konto, jelikož na start dostanete luxusní bonus a peníze zdarma. Důležité je připomenout, že vlastní licenci pro zdejší působení. Registrace zde.