top fight logo export web
Bo Nickal a Dana White maji v UFC konflikt

Buďto mi dáte zápas na hlavní kartě, nebo končím kariéru, hrozí bojovník z UFC

Máme zde bojovníky, kteří se nesníží k tomu, aby své schopnosti prezentovali „pouze“ na prelims kartě. Byť se jedná stále o UFC.

Všeobecně platívá, že nejen v MMA, ale vesměs ve všech bojových sportech není větší značky, než je UFC. Pomineme-li debatu ohledně finančních možností, lepší platformu pro prezentaci vlastních dovedností nikde jinde nenajdete.

Existují ovšem lidé, kterým ani pobyt v takto noblesní organizaci nestačí. Takový Bo Nickal ihned po svém nástupu do UFC řekl, že bude zápasit pouze a jenom na hlavní kartě. A kdyby se ho náhodou Dana White rozhodl nasadit jej do prelims, tak se mu na to vyse*e.

Sef organizace UFC Dana White
Šéf organizace UFC Dana White

Organizace UFC se potýká s problémy

„Vypadám snad na to, že jsem týpek, co patří na prelims? Já jsem ku*evská hvězda. Pokud si nevážíte mých schopností, tak nemusím ani bojovat. Buďto hlavní karta, anebo nic!“ vyslal Nickal po nástupu do nové práce hned svůj hlavní požadavek.

„Dana White mě musí zařadit na hlavní kartu. Raději bych ukončil kariéru, než bojoval na prelims. Já jsem nová hvězda organizace a zasloužím si to nejlepší zacházení,“ dožaduje se šestadvacetiletý bijec, který má na svém kontě zatím pouhé tři profesionální MMA zápasy. A i když je všechny vyhrál, stále se nám příliš neprokázal. Na člověka v jeho postavení má vskutku prořízlou pusu a vysoké nároky.

Po dlouhé době je nová sázkovka v Česku, která získala licenci. Konečně něco, kde se rozdávají bonusy a peníze zdarma jako v Anglii. Dá se konečně sázet MMA, K1 a box bez otravných limitů. Registruj se zde a vyzvedni 3000,- Kč zdarma, které nyní jako noví rozdávají. Zadej také promo kód: Topfight a dostaneš ještě 1000,- Kč navíc! Tak toho využij a něco z toho vytáhni.

Sdílej, ať si tohle přečtou i tví přátelé.

Facebook
WhatsApp
Email
Twitter
LinkedIn

Využij tuto skvělou akci!