Top-Fight.cz - bojové sporty
Miesha Tate se vrací do UFC

Budu jako snajpr, který ji sestřelí, očekává Miesha Tate odvetu s lvicí Nunes

Miesha Tate očekává, že jí případná výhra nad Ketlen Vieirou zařídí automatický boj o titul, který nepochybně prý také vyhraje.

Bývalá šampionka bantamové váhy v sobě začíná postupně probouzet ten starý oheň, který ji doprovázel před více než pěti lety. Tehdy se s brazilskou lvicí Amandou Nunes střetla poprvé a jako další z mnoha protivnic na ní nestačila.

Obě bojovnice nyní o více jak pět let zestárly a zmoudřely. Jen Amanda se po celou dobu držela aktivní, což by mělo být její velké plus. I tak se ovšem Miesha požene za každou cenu za odvetou.

„Občas člověk dostane pouze jednu šanci a až přijde ta má, bude to perfektně načasované a já budu dokonale připravena. Budu jako snajpr, který Amandu sestřelí,“ sdělila Tate pro ESPN MMA jen pár chvil před svou nynější víkendovou bitvou s Vieirou.

„Ujistím se, že až dostanu svou příležitost, tak budu v perfektní formě. Budu dokonale připravená a stanu se šampionkou,“ hovoří Miesha Tate, která se zároveň nebrání potenciální odvetě s Holly Holm. Říká však, že Holm přijde na řadu až po Nunes, takový je její záměr.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
  • Top-Fight.cz
  • UFC
  • Budu jako snajpr, který ji sestřelí, očekává Miesha Tate odvetu s lvicí Nunes