top fight logo export web

Burns: I kdybych měl deset výher v řadě, stále bude mít McGregor větší právo na boj o titul jak já

Gilbert Burns si ze všeho nejvíc přeje dostat se k odvetě s Usmanem. Chápe ovšem, že tu jsou věci, které nemůže ovlivnit.

Zatímco vesměs na všechny UFC bojovníky je vyvíjen tlak, aby byli ve své kariéře úspěšní, pro jednoho člověka to v této fázi kariéry už neplatí.

Conor McGregor je natolik velká osobnost, že si může přijít a diktovat si podmínky. A to včetně toho, v jaké váze bude bojovat a prakticky i proti komu… Včetně samotného šampiona.

Protože naposledy Conor zmínil, že vzhledem ke své stavbě těla už možná zakotví ve veltru, kde se bude chtít střetnout s Usmanem, pochopil i takový Gilbert Burns, že je pro něho i ostatní případné vyzývatele zle.

„McGregor je člověk, který tu má neskutečný vliv. Pokud si řekne, že chce boj o titul, dostane ho, i když by navzdory svým posledním výkonům neměl,“ řekl Burns.

„Vím, že i kdybych měl deset výher v řadě, stále budu mít menší právo na boj o titul než on. Jsem prostě malý pán, který zde nemá žádnou moc, aby o něčem takovém rozhodoval,“ přiznává.

„Uvidíme ovšem, co bude. Musím se starat o svůj byznys, který pro tuto chvíli představuje Khamzat Chimaev. Přes něho se musím dostat a pak zjistíme, co se bude dít dál,“ sdělil Burns v interview pro Mirror Fighting.

Koukáte na turnaje živě? Tak čtěte. Stačí pár kliknutí a máte všechny na jednom místě zdarma. Navíc ještě dostanete za nic 500,- Kč. Kde to dnes vezmete? Sledujte galavečery Oktagon a UFC, klikněte zde.